MÖBLER / Bord / Skrivbord 9287281

nr 928 7281

Skrivbord

England, längd: 163 cm, djup: 61 cm, höjd: 59 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 december 2014
kl 19:30:44